C-LOPIA
shopping_bag 0
Teslimat Ülkesi
Seçenekler
Fiyat
-

C'LOPIAC'LOPIA 4.0 Anti-aging Botanik Onarıcı Set
C'LOPIA 4.0 Anti-aging Botanik Onarıcı Set
2.599 ,00
C'LOPIA 4.0 Anti-aging Botanik Temizleme Misel
C'LOPIA 4.0 Anti-aging Botanik Temizleme Misel
669 ,00
C'LOPIA 4.0 Anti-aging Botanik Onarıcı Krem
C'LOPIA 4.0 Anti-aging Botanik Onarıcı Krem
995 ,00

İnsan bedeni bir bütündür ve derimiz bu bütünü bir arada tutan en büyük organımızdır. Genel olarak bir çoğumuz içeriden doğru beslenerek, vücudun ihtiyaç duyduğu besin takviyelerini tüketip genç ve sağlıklı kalmak için yaşamımızı düzenlemeye çalışırken, dışarıdan cildimize uyguladığımız zararlı kimyasalları çoğu zaman göz ardı ederiz!!!

 

Oysaki cildimiz kendisine direk temas eden zararlı kimyasalları rahatlıkla içeri alır ve kan dolaşımına ileterek tüm vücuda yayılmasını sağlar.

 

İçeriden sağlıklı besinler ve gıda takviyeleri ile destek verdiğimiz temizleyip beslediğimiz vücudumuz, cildimize dışarıdan uyguladığımız kimyasal ürünlerin etkileri ile bir taraftan da kirlenmeye devam ediyor.

 

Cildimize topikal olarak uyguladığımız ürünlerde bulunan zararlı kimyasallar cilt yoluyla vücudumuza nüfuz ettiğinde ciltte tahriş, alerji, iltihaplanma, akne gibi cilt hastalıklarına neden olabildiği gibi kanser oluşumuna da yol açabiliyor...

 

Bu döngüyü kırıp, içten ve dıştan doğru beslenerek sağlıklı güzelleşmek isteyen herkes için!

Yenilip içilebilecek kadar saf ve temiz, Cildinizi besleyip, onarıp yenileyebilecek kadar güçlü  bioteknolojik olarak geliştirilmiş bir cilt bakım markası CLOPIA var.

Devamını Göster
Takip Et
Bu site Ethica e-ticaret paketleriyle hazırlanmıştır