C-LOPIA
shopping_bag 0
Teslimat Ülkesi
Sorular

CLOPIA, yenilebilir etken maddeler kullanılarak üretilmektedir. Yenilebilir ürün olarak ifade edilmesi ürünün doğallığını ve içeriğinin hem cildiniz hem de vücudunuz için zararlı kimyasallar içermediğini vurgulama amacını taşır. Cildinize güvenle uygulayabileceğiniz CLOPIA ürünlerinin ağız yolu ile alınması tavsiye edilmez.Bilimsel olarak, C vitaminin sivilceye yol açtığına dair net bir kanıt bulunmamakla birlikte bazı ciltlerde hassasiyeti arttığı gözlemlenmektedir.

Serum içeriği antienflamatuar özelliği sayesinde iltihaplanmayı azaltabilir. Ancak bilinen bir cilt hassasiyetine sahip kişilerin C vitaminli ürünleri nemlendirici desteği ile kullanmaları tavsiye edilir.


Cilt bakım ürünleri genellikle oda sıcaklığında saklanmalıdır. Buzdolabında saklanan CLOPIA Vitamin C serum içeriği donma yapabilir ve ürünün kullanımını zorlaştırabilir. CLOPIA Vitamin C serumda sıcaklığında saklanmalıdır. 


Yapışkan his, ürünün içeriğinde bulunan propolis, hyaluronic asit ve C vitamini kaynaklıdır. Bu maddeler cilt yüzeyine uygulandığında cildi kaplayarak iyileşme sağlar. 


CLOPIA Vitamin C serumu içeriğinde leke ile ilgili etkin etken maddeler bulundurmaktadır.

Nem desteği olarak hyarulonik Asit, E vitamini ve propolis bulunan ürünümüz cilt tipinize bağlı olarak nemlendirici desteği ile kullanımı uygun olacaktır.Ürün içeriğindeki c vitamini, ışınlardan kaynaklı serbest radikalleri temizlemeye destek olur. Bu nedenle ciltte inflamasyon ve aşırı pigment üretimi gerçekleşemeden lekeler temizlenebilir.


CLOPIA ürününün içeriğinde bulunan greyfurt yağı aroması, kapalı bir şişede özel bir şekilde korunur. Bu, aromanın yoğunlaşmasına ve şişede yoğun bir şekilde birikmesine olanak tanır. Ancak, şişenin açılmasıyla birlikte bu yoğun aroma normale döner.


Gündüz kullanımlarında önce c vitamini serumu sürdükten sonra bu işlemin ardından güneş kremi sürerek kullanılması önerilmektedir. Gece kullanımlarda ise temiz cilde 2-3 damla sürmek yeterli olacaktır.


Bu konuda problem yaşanıyorsa ürünün saklama koşuluna dikkat ediniz. Oda ısısında, güneş görmeyen yerde saklanan üründe damlama sorunu olmayacaktır.

ÜTS Kaydımızı incelemek için aşağıdaki linki ziyaret edebilirsiniz.

https://www.c-lopia.com/s/uts-kaydi

Takip Et
Bu site Ethica e-ticaret paketleriyle hazırlanmıştır